Godziny graniczne wykonywanych przelewów

W przypadku złożenia w placówce Banku Spółdzielczego w Sztumie zlecenia płatniczego w krajowym obrocie płatniczym, Bank Spółdzielczy w Sztumie doprowadza do uznania rachunku odbiorcy, w następujących terminach:

1. Zlecenia płatnicze skierowane na rachunki prowadzone w Banku - w dniu dokonania wpłaty.

2. Zlecenia płatnicze w złotych skierowane na rachunki prowadzone w innych bankach:

  •     złożone do godziny 11:45 – w tym samym dniu roboczym;
  •     złożone po godzinie 11:45 – w następnym dniu roboczym.

3. W przypadku zleceń płatniczych w krajowym obrocie płatniczym złożonych za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu, godziną graniczną jest godz. 11:30. Oznacza to, że zlecenia płatnicze złożone za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu do godziny 11.30 są realizowane w tym samym dniu roboczym, zaś zlecenia płatnicze złożone za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu po godzinie 11.30 są realizowane w następnym dniu roboczym.

4. Zlecenia płatnicze, które wpłyną po godzinie 18:00 (tj. po zamknięciu dnia operacyjnego) zostaną zrealizowane i przekazane z datą przyszłego dnia roboczego.

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.